» Ota yhteyttä

Asiantuntijamme ovat käytettävissäsi.

Pyydä meiltä tarjous, tarvekartoitus tai jätä soittopyyntö.

Saat meiltä ammattitaitoiset ja laaja-alaiset leasingpalvelut.

Voit jättää yhteydenottopyynnön viereisellä lomakkeella tai ottaa meihin yhteyttä alla olevilla tiedoilla.

Jätä yhteydenottopyyntö!

Eerikki Hietikko

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 45 207 1770
eerikki.hietikko@olf.fi

Ilkka Minkkinen

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 50 300 6866
ilkka.minkkinen@olf.fi

Toni Suontakanen

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 40 776 1698
toni.suontakanen@olf.fi

Toni Rainsuo

Myyntipäällikkö, Partneri
Pohjois-suomi

+358 44 503 3223
toni.rainsuo@olf.fi

Marko Penttilä

Marko Penttilä

Myyntipäällikkö, Partneri
Länsi- ja Sisä-suomi

+358 44 971 5800
marko.penttila@olf.fi

Antti Tuominen

Antti Tuominen

Myyntipäällikkö
Keski-Suomi

+358 40 587 3239
antti.tuominen@olf.fi

Eetu Hakala

Eetu Hakala

Myyntipäällikkö
Varsinais-suomi

+358 44 020 0191
eetu.hakala@olf.fi

Miika Riikonen

Miika Riikonen

Myyntipäällikkö
Itä-suomi

+358 400 329 918
miika.riikonen@olf.fi

Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä

+358 10 212 7700
info@olf.fi

Harri Toivonen

Toimitusjohtaja, Partneri

+358 50 511 4248
harri.toivonen@olf.fi

Jyrki Korhonen

Operatiivinen johtaja, Hallituksen pj, Partneri

+358 44 242 2292
jyrki.korhonen@olf.fi

One Leasing Finland Oy

Y-tunnus: 2957321-6
Osoite: Tietotie 9, 01530 Vantaa
Puhelin: 010 212 7700
Sähköposti: info@olf.fi

Verkkolaskuosoitteemme: 003729573216
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: E204503

Sähköpostilaskuosoite: OneLeasingFinland.FI.P.153716-6@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
One Leasing Finland Oy
PL 70765
00021 LASKUTUS

Huomioittehan, että emme vastaanota postitse laskuja yhtiön käyntiosoitteeseen.

Huollon laskutustiedot

One Leasing Finland Oy:n huoltosopimuksista vastaa sisaryhtiömme One Fleet Oy.

Huolto-, rengas ja sijaisajoneuvopalvelujen laskut tulee osoittaa One Fleet Oy:lle alla olevan laskutusohjeen mukaisesti.

Pyydämme ystävällisesti vahvistamaan auton huolto-, rengas- tai sijaisautopalvelun laskutusluvan puhelimitse tai sähköpostitse One Fleet Oy:ltä.

One Fleet Oy
Y-tunnus:
3298584-4
Osoite: Tietotie 9, 01530 Vantaa
Puhelin: 010 212 7701
Sähköposti: info@onefleet.fi

Verkkolaskuosoite: 003729573216
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126
Välittäjätunnus verkkopankista lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskuosoite: invoice-32985844@kollektor.fi

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
One Fleet Oy
32985844
PL 100
80020 Kollektor Scan

Huomioittehan, että emme vastaanota postitse laskuja yhtiön käyntiosoitteeseen.