» Partnerit

One Leasing Finlandin Partnerit

Olemme kokeneita pk-yrityskentän, myynnin ja rahoitusalan ammattilaisia.

Käytämme kokemustamme, ammattitaitoamme ja parhaita leasingratkaisuja varmistaaksemme asiakkaidemme investointien kannattavuuden ja parhaan sijoitetun pääoman tuoton.

Voit jättää yhteydenottopyynnön viereisellä lomakkeella tai ottaa meihin yhteyttä alla olevilla tiedoilla.

Jätä yhteydenottopyyntö!

Eerikki Hietikko

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 45 207 1770
eerikki.hietikko@olf.fi

Ilkka Minkkinen

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 50 300 6866
ilkka.minkkinen@olf.fi

Toni Suontakanen

Myyntipäällikkö, Partneri
Etelä-suomi

+358 40 776 1698
toni.suontakanen@olf.fi

Toni Rainsuo

Myyntipäällikkö, Partneri
Pohjois-suomi

+358 44 503 3223
toni.rainsuo@olf.fi

Marko Penttilä

Marko Penttilä

Myyntipäällikkö, Partneri
Länsi- ja Sisä-suomi

+358 44 971 5800
marko.penttila@olf.fi

Antti Tuominen

Antti Tuominen

Myyntipäällikkö
Keski-Suomi

+358 40 587 3239
antti.tuominen@olf.fi

Harri Toivonen

Toimitusjohtaja, Partneri

+358 50 511 4248
harri.toivonen@olf.fi

Jyrki Korhonen

Hallituksen pj, Partneri

+358 44 242 2292
jyrki.korhonen@olf.fi

Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä

+358 10 212 7700
info@olf.fi